Італійський актор, кінорежисер та фотограф Франческо Кабрас, який зіграв у фільмі «Страсті Христові» режисера Мела Гібсона, побував у Бессарабському. Про це повідомляє “Махала” з посиланням на громаду.
Франческо Кабрас побував у приміщенні дитячого центру, що працює в межах проєкту PROMO: «Захист і стійкість для дітей у Миколаєві та Одесі», та зробив фото.
Проєкт реалізує громадська організація «Культура Демократії» у партнерстві з Terre des Hommes Italia та Fondazione AVSI. Донор — Італійське агентство з розвитку співробітництва (AICS).
Проєкт стартував на початку 2026 року і спрямований на підтримку дітей у сфері освіти. Діти мають отримати психологічну та логопедичну допомогу, а також підтримку у навчанні. Окремий напрям роботи — протидія насильству щодо дітей. Він реалізується у селищі Бессарабське Одеської області та у місті Новий Буг Миколаївської області.
В межах проєкту працює мобільна бригада фахівців і фахівчинь. До її складу входять вчителі, психологи, логопеди та кейс-менеджери. Вони працюють у віддалених селах, де діти часто не мають доступу до необхідних послуг.
Крім цього, Франческо Кабрас став тренером для жінок кар’єрного та бізнес хабу «ВОНА» в Одесі. За інформацією громадської організації “Культура демократії” він провів тренінг для жінок “Фотографія як ресурс”.
Фото ГО “Культура демократії”