Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИДІЛИТЬ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ЕВАКУЙОВАНИХ

25 Лютого 2022 17:13
Тетяна Терзі
САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИДІЛИТЬ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ЕВАКУЙОВАНИХ

Депутати Саратської селищної ради прийняли рішення про виділення пів мільйона гривень на українських військових та евакуйованих з інших областей. Про таке журналістам Суспільного розповіла голова Саратської ОТГ Вікторія Райчева.

Сьогодні був зібраний депутатський корпус і проведена позачергова сесія. Першим питанням було виділення коштів на територіальної оборони, підтримку наших військових у всіх напрямках. А також грошей, що будуть спрямовані на прийом евакуйованих громадян з різних районів України, якщо буде необхідність. Розміщення людей, їхнє харчування, забезпечення, за необхідності – ліки. Загалом це близько півмільйона“.

За словами Вікторії Райчевої, наразі у Саратській територіальній громаді все стабільно. Школи і дитсадки закриті, заклади та торгові точки працюють.

Всі наші сили спрямовані на те, аби люди не потребували води, аби було світло. Все необхідне є. Як тільки ми дізналися, що в країні введений воєнний стан, ми зібрали комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Кожен її член відповідає за певний напрямок – від світла до продуктів, які люди потребують“, – розповіла Вікторія Райчева голова Саратської ОТГ.

Поділитись
Зараз читають