У День єднання Саф’янівська громада передала мешканцю села Утконосівка Андрію, який разом зі своїми побратимами боронить Україну в найгарячіших точках, важливе обладнання та смаколики. Про це повідомили у пресслужбі громади.
Підрозділ Андрія щодня стикається з ворожими атаками, і ця станція стане надійним щитом для них у боротьбі з російськими загарбниками. Її придбання стало можливим завдяки спільним зусиллям громади та місцевих підприємців. До речі, це вже четверта станція, яку громада придбала та передала на фронт.
“Ворог використовує дрони та системи наведення, які загрожують нашим військовим. Станція РЕБ допомагає нейтралізувати ці загрози, глушачи сигнали ворожих дронів і захищаючи підрозділи від атак. Кожен такий пристрій – це врятовані життя та успішно виконані бойові завдання”, – пояснили важливість такого подарунка у пресслужбі громади.
Окрім цього підрозділу захисника передали домашнє печиво, солодощі та листи з побажаннями від школярів громади.