Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Рятувальник з Арцизу міг поїхати з країни, але залишився, бо потрібен тут

30 Жовтня 2023 11:00
Тетяна Терзі
Рятувальник з Арцизу міг поїхати з країни, але залишився, бо потрібен тут

Рятувальник з міста Арциз Сергій Волков вже 22 роки працює в Службі порятунку. На його рахунку тисячі ліквідованих пожеж, незліченна кількість врятованих життів. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Одеській області.

Раніше Сергій Волков був військовослужбовцем. “Після 9 років військової служби перехід на цивільний лад мене не зовсім приваблював, випадково від сусіда дізнався про пожежну охорону і зрозумів, що це те, чого я хочу“, — ділиться Сергій.

Він здобув спеціальну освіту, повернувся в Арциз, де працює й досі.

Коли я вперше прийшов сюди 22 роки тому, я і не думав, що ця робота стане моїм життям. Спочатку я був водієм, але вирішив стати рятувальником“, — зізнається він.

У Сергія є сім’я – дружина та троє дітей. Вони поїхали за кордон, коли почалось повномасштабне вторгнення.

Я, як військовий, розумію, що таке війна, але, попри все, я не вірив, що може початися повномасштабне вторгнення. Моя сім’я поїхала навесні,  після того як почалися потужні обстріли. Ми порадилися і вирішили, що дітям так буде краще“, – розповідає Сергій.

Для себе він вирішив, що нікуди не поїде, адже зараз потрібен своїй країні.

Якщо говорити про те, що важче — моральна чи фізична складова, то, напевно, все ж таки моральна. Адже бувають моменти, коли на пожежі не вистачає часу і ти намагаєшся бути скрізь і встигнути всюди, така робота“, – зізнається рятувальник.

Способом відпочинку для себе Сергій обрав домашнє господарство.

Мені це подобається. Ще люблю активний відпочинок. Коли війна закінчиться, перше, що я зроблю,  заберу  родину додому“, – мріє Сергій.

Поділитись
Зараз читають