Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

РЕМОНТ ДОРОГИ “ОДЕСА -БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОНАШІ” РОЗПОЧАВСЯ

20 Квітня 2022 11:58
Тетяна Терзі
РЕМОНТ ДОРОГИ “ОДЕСА -БІЛГОРОД  –   ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОНАШІ” РОЗПОЧАВСЯ

Служба автомобільних доріг в Одеській області розпочала ремонт ділянки дороги Н-33 “Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші”. Саме ця ділянка забезпечить проїзд великовантажних автомобілів з Одеси до українських портів на Дунаї та розвантажить трасу «Одеса-Рені».

Про це повідомила пресслужба облавтодору.

«Розпочали відновлення найбільш зруйнованої ділянки дороги Н-33 «Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші» на 98-104 кілометрах. Ділянка протяжністю 6 кілометрів з’єднує села Розкішне та Монаші у Білгород-Дністровському районі», – йдеться у повідомленні.

Як повідомдяє Укрінформ у облавтодорі уточнили, що цього року планували розпочати «повноцінний ремонт і реконструкцію цієї ділянки дороги. Проєктні роботи були вже на фінальній стадії, але вторгнення окупантів на наші землі поставило під сумнів завершення проєктні робіт». Наразі проєктні роботи з реконструкції дороги Н-33 знаходяться на паузі.

Нині будівельники розпочали ремонт на аварійній ділянці, що дасть змогу забезпечити «тимчасовий, але якісний проїзд» транспорту.

Після завершення воєнних дій відновляться проєктні роботи та розпочнуться ремонтні роботи з реконструкції ділянки, які передбачатимуть укріплення основи, два шари асфальтобетону та розширення проїзної частини дороги.

Поділитись
Зараз читають