Інтернет-видання Бессарабії

Реконструкція очисних споруд у місті Вилкове: що планують робити та скільки на це витратять 

18 Вересня 2025 10:00
Анатолій Стоянов
Реконструкція очисних споруд у місті Вилкове: що планують робити та скільки на це витратять 

На сайті DREAM оприлюднили деталі проєкту реконструкції водопровідних очисних споруд у місті Вилкове. Його реалізація має покращити якість питної води, а також забезпечити надійне та безпечне водопостачання для населення. Про це повідомляє “Махала” з посиланням на відповідний проєкт. 

Робочим проєктом передбачено комплексне оновлення систем водопостачання та очищення води. Зокрема, заплановано будівництво нової насосної станції першого та другого підйому, монтаж сучасної системи водопідготовки продуктивністю до 3000 м³ на добу, облаштування нової модульної водоочисної станції та контактного резервуара.

Також буде встановлено п’ять резервуарів питної води загальним обсягом 1110 м³, замінено насоси, обладнання та трубопроводи на існуючих станціях, побудовано новий магістральний водогін довжиною понад кілометр.

Серед важливих елементів проєкту — будівництво трансформаторної підстанції, сонячної електростанції потужністю 300 кВт, облаштування під’їзної дороги, благоустрій території та встановлення системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій.

Окремо передбачено створення протирадіаційного укриття на 8 осіб.

Орієнтовний бюджет становить 291 177 192 грн. Це без урахування того, що на виготовлення кошторису міська рада вже витратила майже 5 мільйонів гривень. 

Поділитись
Зараз читають