Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Прикордонники Ізмаїльського загону розповіли про нічне затримання зі стрільбою

24 Квітня 2023 14:30
Тетяна Терзі
Прикордонники Ізмаїльського загону розповіли про нічне затримання зі стрільбою

Двох чоловіків призовного віку затримали прикордонники Ізмаїльського загону при спробі незаконно перетнути державний кордон поблизу села Нові Трояни Болградського району. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Невідомих прикордонний наряд виявив за допомогою тепловізора. Порушники швидко рухались в бік Молдови. Охоронці державного кордону відрізали їм шлях на своєму позашляховику. Побачивши світло фар, чоловіки почали тікати від наряду. На неодноразову вимогу прикордонників порушники не зупинялись, а після попереджувальних пострілів з автомата – залягли у високій траві. В пригоді знову став тепловізор, спочатку «зелені берети» виявили один лежачий силует правопорушника, а згодом інший.

Жодних документів, що посвідчують особу, чоловіки з собою не мали. А прикордонникам взагалі заявили, що забули як їх звати й звідки вони, а в Молдову рухались для подальшого працевлаштування. Згодом виявилося, що затримані проживають в м. Арциз Одеської області.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на чоловіків склали протоколи за ч.2 ст. 204-1 КУпАП, а злісну непокору законному розпорядженню прикордонників – за статтею 185-10 КУпАП. Справи будуть переданні в суд для подальшого розгляду.

Поділитись
Зараз читають