Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПРИКОРДОННИЦЯ КАТЕРИНА ДОВГА ВІДЗНАЧЕНА ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ

18 Березня 2021 15:59
Тетяна Терзі
ПРИКОРДОННИЦЯ КАТЕРИНА ДОВГА ВІДЗНАЧЕНА ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ

Під час робочої поїздки до Ізмаїльського загону начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Сергій Мул вручив грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» прапорщику Катерині Довгій. Про це повідомляє прес-служба прикордонного загону.


Її заохочено за зразкове виконання військового обов’язку, самовідданість та високий професіоналізм та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


До служби в Ізмаїльському прикордонному загоні прапорщик Катерина Довга у підрозділі ЗСУ виконувала завдання у складі миротворчої місії в Іраку. Вона у складі медичної бригади рятувала життя українським миротворцям.


Окрім її минулих здобутків жінка-воїн сумлінно виконує завдання з охорони державного кордону і сьогодні. Нею досягнуто вагомі показники під час виконання завдань з охорони державного кордону – притягнуто до відповідальності осіб, що порушили українське законодавство.


«Сьогоднішня відзнака – це подяка нашого народу за Вашу бойову службу Україні. Дякуємо Вам і кожному прикордоннику регіонального управління, який професійно виконує свої обов’язки», – наголосив начальник Південного регіонального управління.

Поділитись
Зараз читають