Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПРЕМІЇ НА 7 МІЛЬЙОНІВ: ЯК КЕРІВНИКИ ОДЕСЬКОГО ПРИПОРТОВОГО ЗАВОДУ НАРАХУВАЛИ СОБІ “НЕВЕЛИКІ” ДОПЛАТИ

25 Квітня 2022 11:03
Софія Чебан
ПРЕМІЇ НА 7 МІЛЬЙОНІВ: ЯК КЕРІВНИКИ ОДЕСЬКОГО ПРИПОРТОВОГО ЗАВОДУ НАРАХУВАЛИ СОБІ “НЕВЕЛИКІ” ДОПЛАТИ

Керівники Одеського припортового заводу нарахували собі доплати та премії на сім млн гривень. Їх відсторонили від виконання обов’язків. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на одеського адвоката Вадима Оксюту.

У опублікованому документі зазначено, що 14 березня 2022 року виконуючий обов’язки голови правління підприємства Віталій Деркаченко підписав наказ, у якому нарахував собі 754 тис. грн заробітної платні та 366 тис. грн премії. Ці суми вказані як донарахування за квітень-жовтень 2021 року.

Також у документі зазначені 2,987 млн грн доплат для фінансового директора заводу Максима Зубарева та 2,970 млн грн – для директора управління ризиками Олександра Сумцова.

Менеджери Одеського припортового повинні були отримати виплати до 15 березня. Вадим Оксюта закликав Національне антикорупційне бюро, Службу безпеки України та інші структури звернути увагу на можливе порушення законодавства.

Після інциденту на сайті Одеського припортового заводу з’явилася заява наглядової ради.

У ній зазначено, що голову правління та двох членів, які отримали донарахування, відсторонили від виконання службових обов’язків.

Наразі проводиться юридичний аналіз наказу. На підприємстві закликали керівників повернути кошти компанії.

Поділитись
Зараз читають