Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПРАТ “Чумак” планує побудувати завод на Одещині та хоче залучити до виробництва аграріїв Бессарабії

ПРАТ “Чумак” планує побудувати завод на Одещині та хоче залучити до виробництва аграріїв Бессарабії

Найвідоміша українська компанія «Чумак», яка раніше виробляла продукцію на Херсонщині, має намір побудувати завод в Одеській області. Про це повідомили у Департаменті аграрної політики та продовольства.

Будівництво заводу дозволить допомогти аграрному сектору регіону, забезпечить додаткові надходження податків до бюджету, а також працевлаштує близько 5 тисяч людей. 

Місце розташування майбутнього заводу поки невідомо, але підприємство планує виробляти продукцію у величезних обсягах – до 2000 тонн на добу. 

Оскільки зараз посівна площа томатів в Одеській області складає майже 500 гектар, але для роботи заводу її потрібно суттєво збільшити. Тому, у пошуку постачальників сировини, представники компанії проводять робочі зустрічі з аграріями Бессарабії та залучають їх до співробітництва.

Так 19 липня в Ізмаїлі відбулась зустріч представника ПрАТ «Чумак» з керівниками громад, підприємств та фермерських господарств району. Компанія розповіла їм про перспективи співробітництва – вони готові викупати величезні обсяги томатів, що вигідно агровиробникам. 

За результатами зустрічі у компанії заявили, що вони бачать зацікавленість з боку виробників, але передусім є потреба в актуальних розрахунках.

Поділитись
Зараз читають