Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Перший аеротрансфер Одеса-Кишинів обіцяють запустити найближчим часом

26 Січня 2024 16:13
Тетяна Терзі
Перший аеротрансфер Одеса-Кишинів обіцяють запустити найближчим часом

В Одеській ОВА разом із українськими й молдавськими прикордонниками та представниками місії EUBAM відбулася нарада щодо механізм роботи майбутнього трансферу пасажирів з Одеси до Кишинева. Про це повідомляє «Махала» з посиланням на голову ОВА Олега Кіпера.

Як буде працювати трансфер?

Крок 1

Реєстрація пасажирів у електронній системі з прикріпленням копії квитка на літак відправленням із м. Кишинів, зазначенням особистих даних та відомостей про військовий облік, а також необхідності забезпечення перевезення осіб з інвалідністю.

Крок 2

Формування груп пасажирів за 2-3 дні до відправлення авіарейсів з м. Кишинів (основні: Кишинів – Стамбул, Кишинів – Варшава, Кишинів – Відень).

Крок 3

Відправлення автобуса з попередньо зареєстрованими пасажирами з Одеси. Перевезення пасажирів аеротрансфером  з пришвидшеним проходженням митних та прикордонних процедур (не більше 30 хвилин перебування автобуса у зоні контролю).

Прибуття автобуса до аеропорту. Загальний плановий час поїздки – 4 години.

Це має пришвидшити проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинів та розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП «Маяки – Паланка – Удобне»). Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень“, – зазначив Олег Кіпер.

Поділитись
Зараз читають