Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Кабак Михайло

11 Серпня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Кабак Михайло

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Крутоярівка Білгород- Дністровського району Кабак Михайла Григоровича, який загинув від рук російських окупантів у серпні 2014 року.

Михайло народився 10 травня 1987 року. Був інспектором прикордонної служби — техніком відділення інспекторів мобільної прикордонної застави «Білгород- Дністровський» (Білгород-Дністровський прикордонний загін Південного регіонального управління).

Загинув 2 серпня 2014 року внаслідок обстрілу позицій ДПСУ біля ППр “Довжанський”. Михайло був одним із перших, хто не побоявся дивитись в очі ворогу та героїчно захищати суверенітет та цілісність держави.  Захиснику було лише 27 років.

Поховали героя в рідному селі Крутоярівці. Без Михайла залишилась дружина та мати. 

14 серпня 2014 року — за особисту мужність і героїзм Михайло був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Для увічнення пам’яті героя-прикордонника в школі, у якій навчався Михайло, було відкрито меморіальну дошку, а також на його честь було названо вулицю в Білгороді- Дністровському.

Поділитись
Зараз читають