Інтернет-видання Бессарабії

П’ятеро людей у лікарні: у Білгород-Дністровському районі п’яний водій скоїв ДТП

05 Серпня 2025 15:35
Ганна Ковальова
П’ятеро людей у лікарні: у Білгород-Дністровському районі п’яний водій скоїв ДТП

Автопригода сталася неподалік села Трапівка Лиманської громади. Про це повідомили у поліції. 

Слідством встановлено, що водій автомобіля «Volkswagen Passat» на закругленій ділянці дороги не впорався з керуванням і допустив виїзд легковика у кювет, через що транспортний засіб перекинувся на дах.

Внаслідок аварії постраждав водій та четверо його пасажирів — двоє чоловіків та дві жінки. Усіх  було госпіталізовано до найближчої лікарні із різними травмами.

Правоохоронці, які прибули на місце пригоди, помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, тож у нього відібрали біологічні зразки для підтвердження наявності алкоголю в організмі. 

Наразі йому повідомлено про підозру у керуванні транспортом у стані сп’яніння, що спричинило людям тілесні ушкодження середньої тяжкості. За цей йому може загрожувати до 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами до п’яти років. 

Слідство триває. В рамках провадження вилучено транспортний засіб та призначено низку експертиз. Вирішується питання щодо обрання водієві запобіжного заходу. 

Поділитись
Зараз читають