Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Останній день народження: в Болграді простилися із загиблим воїном (Фото)

01 Грудня 2023 14:19
Софія Чебан
Останній день народження: в Болграді простилися із загиблим воїном (Фото)

В Болградській громаді провели в останню путь старшого солдата Збройних сил України Едуарда Пельтека. Сьогодні військовий мав святкувати свій 32-ий день народження, натомість тіло воїна знайшло вічний спокій в рідній землі.

Російська армія вбила українського захисника 22 листопада в районі населеного пункту Степове Донецької області. Солдати РФ вели мінометний та танковий обстріл позицій наших воїнів, в результаті чого Едуард отримав поранення, несумісні з життям.

На церемонію поховання прийшло чимало пересічних людей, представники влади, родичі та близькі воїна. Проводжала воїна в останню путь й журналістка інтернет-видання “Махала”.

“Ми отримали звістку про те, що Едуард загинув 10 днів тому, за ці дні ми не переставали плакати. Сьогодні в його останній день народження ми проводжаємо його в останню путь на цій землі. Я буду дуже сумувати за тобою, мій брате. Він завжди мене підтримував, він був дуже доброю людиною і завжди молився за нас”, – згадує про брата у своїй промові Євген Пельтек.

“32 роки тому, 1 грудня 1991 року народився Едуард. Бог подарував первенця у родину Пельтек. Едік ріс дуже спокійною та доброю дитиною. Він навіть до рослин ставився з любов’ю. Дуже любив співати та грати на гітарі. Для своїх побратимів часто влаштовував міні-концерти. Він любив допомагати людям, це була його місія на цій землі”, – згадує про Едуарда друг родини Сергій Кераді.

Також до усіх присутніх звернувся друг родини з Румунії Віорел Кручеру

“Це моя 12 подорож до України з початку повномасштабного вторгнення. Я сьогодні тут, тому що хочу бути поряд с тими, хто плаче. Це війна зла. Але Бог є – мир. Ми в Румунії розповідаємо про війну в Україні та кожного разу молимося за всіх воїнів та народ України. Моє серце розбивається, коли я бачу молоду людину, яку вбили глупі люди. Вірю, що Едуард зараз з Богом і він буде захищати Україну з неба, – сказав у своїй промові Віорел Кручеру.

Живим коридором шани труну з тілом бійця пронесли від залу прощання “Чорний янгол” до міського кладовища.

Поховали воїна поряд з полеглими побратимами біля входу на кладовище.

В знак вічної шани та памʼять про подвиг воїна начальник групи морально-психологічного забезпечення Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Невечеря вручив рідним прапор України. Його вручили в руки дружини воїна.

Поділитись
Зараз читають