З березня цього року, від самого початку бойових дій, розпочалися перевірки захисних споруд, розташованих у місті Арцизі. За результатами перевірок було складено відповідні акти та визначено стан їх готовності.

Роботи з облаштування в усіх видах захисних споруд проводились протягом березня-квітня: у звичайних тимчасових укриттях – підвалів багатоповерхівок, а також бомбосховищ, які були спроектовані та збудовані під час зведення багатоквартирних будинків.

В усіх бомбосховищах, окрім проведених робіт з благоустрою приміщень, відновлено електропостачання, встановлено освітлення, проведено водопостачання. Наразі всі бомбосховища придатні для використання за призначенням. У деяких з них ще вирішується питання функціонування каналізації та туалетів, проте дане питання буде вирішене найближчим часом.

Щодо звичайних укриттів, які знаходяться майже в кожному підвалі багатоповерхівок, то вони повністю готові для користування ще від початку квітня – проведено роботи з наведення ладу, відновлено мережу електропостачання, встановлено баки для зберігання питної води.

Нагадуємо адреси підвалів, які можна використовувати як укриття під час надзвичайних ситуацій чи проведення бойових дій:

У центрі міста доступними для мешканців є два укриття: в районі автостанції (за ветеринарним магазином) та у підвалі церкви Євангельських Християн Баптистів (за кафе «Ізюминка»).

Джерело