Поки на території області діють обмеження на продаж алкоголю, деякі недобросовісні продавці відпускали покупцям товар незаконно. Під час чергових профілактичних рейдів правоохоронці вилучили понад півтори тисячі літрів спиртного, а крім того – близько 12 500 пачок контрафактних цигарок. Про це розповіла пресс – служба Національної Поліції.

У різних районах Одещини поліцейські викрили 35 громадян, які торгували спиртним у той час, коли це було заборонено, або перевозили алкоголь, не маючи на це дозвільних документів і сертифікатів якості. Сумнівний та незаконний товар було знищено.

Ще сімох жителів Одещини притягують до відповідальності за торгівлю цигарками без марок акцизного податку або продаж тютюнових виробів без відповідної ліцензії.

Щодо реалізаторів склали адміністративні матеріали за статтями 156, 164, 164-5 та 176 КУпАП, які передбачають штрафи. Нагадуємо: в Одеській області продаж алкогольних напоїв тимчасово обмежений. Дякуємо тим, хто сумлінно дотримується цього правила.

Поліція Одещини цілодобово стоїть на сторожі правопорядку в області. Для нас не існує правопорушень, не вартих уваги, адже саме з так званих «дрібничок» складається безпека та спокій громадян.