За останню добу в Одеській області згоріло більш 70 га землі. Про це повідомляє на своїй офіціальній сторінці у Фейсбук Головне управління ДСНС України в Одеській області.


 Щодо статистики, то за минулу добу НС не виявлено. Пожеж в області -90, з них  69 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 74,95 Га.

Рятувальники Головне управління ДСНС звертаються до усіх свідомих громадян.

«Невже ви не розумієте, що поки ми тут ліквідовуємо наслідки вашої безвідповідальності, у поводженні з відкритим вогнем – хтось потребуватиме реальної допомоги, але на жаль, ми можемо не встигнути»

Не говорячи вже навіть про те, як погіршується наш родючий чорнозем, на скільки забруднюється атмосферне повітря, яким ми з вами дихаємо і тих маленьких мешканців екосистем, які самі страждають та домівки яких просто згорають.

Нагадуємо, що Болградське РУ ГУ ДСНС України в Одеській області попереджає, що з березня внесли зміни до Кримінального кодексу України.  У статті 113 “Диверсія” до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.