З 15 лютого координаційна група антитерористичного центру при службі безпеки України в Одеській області розпочинає багатоступінчасте контрдиверсійне тренування в Одесі. Про це повідомляє Управління СБ України в Одеській області.

Як повідомляється, навчання проходитимуть до початку березня по всій території Одеської області. Метою навчань є удосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки та ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, електроенергетики та транспортної системи, військових об’єктів, а також виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп.

СБУ просить громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, а також мати із собою документи, що засвідчують особу.

«Навчання пройде в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів. Усі дії відбуватимуться в рамках чинного законодавства та з дотриманням прав та свобод людини», – йдеться у повідомленні.

Служба безпеки України також нагадує громадянам про необхідність залишатися пильними.

Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які виявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади та управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, необхідно невідкладно повідомляти Управління СБУ в Одеській області за телефоном (048 ) 725-33-23, на електронну пошту usbu_ode@ssu.gov.ua або іншим зручним способом.