Одещину відвідав голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко. Під час своєї поїздки голова вручив державну нагороду родині загиблого військовослужбовця з Білгород – Дністровського Іллі Старіша.


З родиною загиблого військовослужбовця голова ДПСУ Сергій Дейнеко зустрівся в одному з прикордонних підрозділів Білгород-Дністровського загону. Він вручив батькові Героя державну нагороду сина. Прикордонника було відзначено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).


«Ілля до останнього подиху мужньо захищав Батьківщину. Попередивши побратимів про артилерійський обстріл, він зберіг життя багатьом прикордонникам. Пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях. Низький уклін та щирі співчуття батькам, рідним та близьким», – сказав очільник прикордонного відомства.

Молодший сержант Ілля Старіш загинув під час виконання завдань на адміністративній межі з ТОТ АР Крим. Він зафіксував початок артилерійського обстрілу, який розпочали окупанти.

Завдяки його діям вдалося зберегти життя іншим захисникам кордону. У цьому році Іллі мало б виповнитися 25 років. В серцях рідних та побратимів він навічно залишиться Героєм, який відважно загинув у бою проти російських загарбників.