Президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Гриневецького с посади голови Одеської обласної адміністрації та призначив на його посаду офіцера Максима Марченка. 

Відповідні укази містяться на сайті Офісу президента. Повідомляє Ізбірком.

Максим Марченко офіцер. Народився 10 лютого 1983 року у Слов’янську на Донеччині.

У 2005 року закінчив Харківський інститут танкових військ, був слухачем командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України. Пройшов службу від командира взводу до командира бригади.

У 2015-2017 роках був командиром 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар».

Згодом, у 2017 році був призначений на посаду заступника командира 92-ї окремої механізованої бригади, на якій затримався ненадовго, бо вже за рік очолив іншу бригаду. 

Починаючи з травня 2018 року – командир 28 механізованої бригади.                      

Брав безпосередню участь у бойових діях на сході України, багато успішних військових операцій були проведені під командуванням полковника Марченка.

Нагадаємо, 11 лютого президент оцінив рівень організації територіальної оборони в Одеській області як один з найгірших в країні разом із Київською, Рівненською областями та Києвом та Маріуполем. Тоді він заявив, що голови цих обласних адміністрацій мають впродовж двох тижнів вирішити питання із готовністю штабів территоріальної оборони. 

Після цього Одеські міська та обласна ради провели сесії на яких виділили приміщення для тероборони. 

У листопаді 2021 року у розпорядженні журналістів програми «Схеми» опинився лист від керівника Офісу президента Андрія Єрмака, датований 10 листопада 2020 року. Керівник Офісу президента звернувся до Кабінету міністрів з проханням внести подання щодо призначення Сергія Гриневецького очільником Одеської ОДА.