З 21 травня в Одесі та Одеській області заборонено перебування осіб на пляжних зонах у межах прибрежної захисної смуги Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба Одеської ОВА.


Спільним наказом командира військової частини А 2393 та голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації, на території міста Одеса та Одеської області заборонено перебування осіб, окрім тих, що виконують військові/спеціальні завдання, на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області на час дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, враховуючи те, яка з цих подій настане раніше.


Власникам (користувачам) приміщень, земельних ділянок, прилеглих до пляжної зони, суб’єктам господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, туризму та інших видів діяльності, що мають вихід до пляжної зони у межах прибережної захисної смуги Чорного моря, необхідно забезпечити:

▪ дотримання заборони на перебування осіб на пляжних зонах;

▪ організацію господарської діяльності, з урахуванням заборони на перебування осіб на пляжних зонах;

▪ щоденне візуальне обстеження прилеглої території на наявність вибухонебезпечних предметів, а у разі виявлення підозрілих предметів, невідкладно повідомляти органи ДСНС України та/або Національної поліції.


З метою реалізації виконання вимог розпорядження Національною поліцією в Одеській області буде забезпечено патрулювання у межах пляжних зон прибережної захисної смуги Чорного моря.