В цій війні дуже страждає дика природа. Про це наголосив Іван Русев, доктор біологічних наук, професор, науковий журналіст.

Але, є місця, де дика природа ховає свою красу і зберігає для натхнення українців і для нащадків. Іван Русєв у своїй публікації у Фейсбуці пише:

«Ось, подивиться на цю чарівну істоту у Національний природний парк “Тузлівські лимани” – ізок. Ізок – це давня старослов’янська назва першого літнього місяця. Червень називали «ізок», що означало зі староболгарського «коник»: адже в червні буйно розростаються трави і чується веселий стрекот коників»

 Маленькі та юркі коники, безсумнівно, звичні всім, хто хоча б час від часу буває за містом і ходе по траві. Зараз їхній час. Це, ось, на фото, зелений або звичайний коник. Зараз вони активні на степових ділянках нацпарку і їх можна спостерігати на багатьох рослинах. А всього у світі налічується близько 6 800 видів коників.

«Ці спритні комахи здатні переміщатися гігантськими стрибками, особливо з урахуванням їх скромних розмірів. Цікаво те, що їхні лапки складаються з чотирьох сегментів, тоді як у більшості наземних ссавців, наприклад, з трьох. Так голосно цвіркотіти коники можуть завдяки особливому органу, який зазвичай розташовується у жорстких надкрилах. Складний слуховий апарат, тобто вуха коника, розташований на гомілках передніх ніг комахи. Таким чином, можна сказати, що коник чує ногами», – розповів, доктор біологічних наук.

І зараз, неймовірна синергія степових рослинних хвиль, разом з кониками, армією птахів, неймовірними дельфінами, дивовижними рослинами, водами, світанками, мурахами – всі, на всіх фронтах, своєю потужною і позитивною енергетикою, всіляко допомагають українцям в боротьбі з орками і всі мріємо про перемогу над ворогом.

«Ми разом із безстрашною українською армією, кожен як може, повинні захищати свою землю від віроломних варварів – від російської імперії зла.  Борітеся – поборете, вам Бог помагає! Слава Україні, Слава українському народу», – закликав Іван Русєв.

Мы в Telegram

Посмотреть видео контент вы можете на нашем YouTube

Также вы можете следить за нами в Instagram и Facebook

Фото Національний природний парк “Тузлівські лимани”