46-річний уродженець Сарати видавав себе за багатодітного батька, щоб уникнути призову за мобілізацією. Про це пише Національна Поліція Одещини.

За інформацією Національної поліції прикордонники викрили жителя Сарати Одеської області з фальшивим свідоцтвом про народження третьої дитини на пункті пропуску «Табаки» та передали «ухилянта» слідчо-оперативній групі.

Також було з’ясовано, що у чоловіка та його 33-річної співмешканки є двоє спільних дітей, та, крім того, жінка має неповнолітнього сина від іншого шлюбу. Щоб поїхати до сусідньої країни, правопорушник замовив на одному з Інтернет-сайтів підроблене свідоцтво про народження хлопчика, де був записаний, як його батько.

За цим фактом розпочате досудове розслідування за частиною 4 статті 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Фальшиве свідоцтво направлено на експертизу, наразі поліцейські встановлюють особи тих, хто причетний до його підробки. Правопорушнику за скоєне загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Фото демонстративне