За результатами рейтингового аналізу діяльності суб’єктів господарювання України Ізмаїльська міська центральна лікарня посіла перше місце серед 20 найкращих державних підприємств Одеської області у номінації «Ділова активність».


Рішенням оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні за підсумками рейтингування підприємств медаллю «За відданість професії» нагороджена завідуюча централізованої клініко-діагностичної лабораторії ІМЦЛ Майя Дякова – за високу відповідальність та ефективність, відданість корпоративним принципам і вагомий особистий внесок у реалізацію місії підприємства.


Орденом «Взірцевий лідер» нагороджена заступниця медичного директора з медичної частини перинатального центру ІМЦЛ Людмила Великова – за далекоглядність рішень та управлінську мудрість, створення на підприємстві умов для тривалого успіху, а також вагомий особистий внесок у процвітання галузі.

Національний бізнес-рейтинг щорічно проводить дослідження суб’єктів підприємництва на підставі незалежного аналізу показників їхньої діяльності.

Фото Ізмаїльської міської центральної лікарні