На своєму офіційному сайті Департамент освіти та науки Одеської міської ради повідомив, що діти можуть продовжити навчатися дистанційно.

Знання – сила, а також честь та гідність. Крім того, судячи з результатів роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, цілком здійсненне завдання. Колектив структури працює організовано та злагоджено. Всі на своїх місцях виконують свій “фронт робіт”.

Успіхи в дистанційному навчанні – як навички, так і досвід –  одеськими вчителями були отримані  ще за часи карантину. Отже, «дорослі порадилися і вирішили», що  віроломний напад ворога – не причина переривати навчання одеських школярів.

“Педагоги Одеси мають певний досвід роботи у дистанційному режимі, а їхніми напрацюваннями користуються вчителі багатьох міст України», – зазначила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Завдяки соціальним мережам, які сьогодні зближують найдальші куточки світу понад 100 000 користувачів з України та всього навчального простору світу під час навчання використовують відеоуроки педагогічних працівників Одеси. Всього на вебсайті Департаменту  у розділі “Дистанційна освіта” (перейдіть за посиланням ) розміщено 12 017 відео:.

10 126 відеоуроків для учнів закладів загальної середньої освіти. Уроки розміщені за класами та предметами відповідно до календарних планів роботи закладів та навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Для перегляду натисність на посилення.

Джерело: Департамент освіти та науки Одеської міської ради