Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ОДЕСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИКРИЛИ ДВІ ЛАБОРАТОРІЇ З ВИРОЩУВАННЯ КОНОПЕЛЬ, ОДНА З НИХ – В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

12 Квітня 2022 20:29
Тетяна Терзі
ОДЕСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИКРИЛИ ДВІ ЛАБОРАТОРІЇ З ВИРОЩУВАННЯ КОНОПЕЛЬ, ОДНА З НИХ – В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

Оперативники Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції, слідчі відділу поліції N 4 Одеського районного управління поліції N 2 та відділу поліції N 1 Білгород-Дністровського райуправління вилучили понад 3000 кущів конопель, а також лампи та інше обладнання й готову до збуту продукцію.  Про це повідомляє прес-служба відомства.

 Оперативники отримали інформацію про вирощування наркорослин. При перевірці інформація підтвердилася. Лабораторії знаходилися в Одеському та Білгород-Дністровському районах. Одна розміщувалася у приватному будинку, інша –  на території діючої ферми. 

Розслідування кримінального провадження проводиться за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Встановлюються канали збуту наркотичної продукції. Процесуальне керівництво здійснює Одеська обласна прокуратура.

За скоєне зловмисникам може загрожувати позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Поділитись
Зараз читають