Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Обидві школи села Кубей відтепер мають керівників

05 Серпня 2023 12:15
Ганна Ковальова
Обидві школи села Кубей відтепер мають керівників

В селі Кубей знову відбувся конкурс на заміщення посади директора навчального закладу. Цього разу освітяни Кубейської громади шукали керівника для Кубейського ліцею імені Олександра Теодорова-Балана.

Про це повідомили у відділі освіти Кубейської сільради.

Нагадаємо, минулого місяця було оголошено конкурс про заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Кубейської сільської ради. Директорів шукали одразу для двох ліцеїв. В результаті проведення конкурсу директоркою Кубейського ліцею з початковою школою та гімназією стала Ірина Володимирівна Корчмар. Конкурс відбувся 1 серпня.

А вже через декілька днів, а саме 3 серпня, освітяни визначилися з новим керівником для ліцею імені О. Теодорова-Балана. Ним став молодий та перспективний Микола Васильович Мошул, який до цього працював в навчальному закладі вчителем історії.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Микола Васильович показав свої знання та уміння, свій потенціал та прагнення змінювати заклад освіти на краще. А тому члени конкурсної комісії одностайно затвердили його на посаді директора.

Заклади освіти села Кубей впевнено розпочинають підготовку до нового навчального року.

Поділитись
Зараз читають