Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На сайті Болградської міської ради незабаром можна буде створити петицію і отримати відповідь

19 Липня 2023 13:02
Ганна Ковальова
На сайті Болградської міської ради незабаром можна буде  створити петицію і отримати відповідь

Апарат Болградської міської ради підготував проєкт рішення  «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій у Болградській міській раді Одеської області», який розглянуть на наступній сесії.

Проєкт рішення передбачає також зміни в Регламенті роботи Болградської міської ради, а саме: доповнення його статтею 811 в такій редакції: «Стаття 811. Електронні петиції. Електронні петиції, оприлюднені на веб-сайті Болградської міської ради, розглядаються міською радою в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» та Положенням про порядок подання та розгляду електронних петицій».

Електронна петиція – це колективне звернення громадян до Болградської міської ради через офіційний веб-сайт Болградської  міської ради.

Положення передбачає, що петиція розглядається за умови збору на її підтримку не менше як 100 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Для створення електронної петиції до Болградської  міської ради її автор (ініціатор) заповнює спеціальну форму на офіційному веб-сайті Болградської  міської ради та розміщує текст електронної петиції.

Автор нової електронної петиції має дотримуватися правил щодо оформлення петиції, а саме:

авторизуватися на офіційному веб-сайті Болградської  міської ради;

вказати заголовок петиції;

викласти суть електронної петиції;

уточнити прізвище, ім’я, по батькові (за умовчанням підставляються реєстраційні дані);

вказати поштову адресу (для отримання письмової відповіді на петицію);

надати фото або відео, яке ілюструватиме петицію (на розсуд автора).

Нагадаємо,  видання «Махала» писала про те, що на сайті Болградської міської ради є кнопка «Створити петицію», але петицій там не було: чи то люди не знали про таку можливість, чи цей сервіс не працював.

Тепер з’явиться реальна можливість звернутися до місцевої влади з колективною пропозицією. Вважаємо, що цей сервіс буде затребуваний і реально налагодить взаємодію влади і мешканців громади.

Поділитись
Зараз читають