Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НА ПІВДНІ ОДЕЩИНИ СТВОРЕНІ ТРИ ОКРУЖНІ ПРОКУРАТУРИ

16 Березня 2021 09:25
Тетяна Терзі
НА ПІВДНІ ОДЕЩИНИ СТВОРЕНІ ТРИ ОКРУЖНІ ПРОКУРАТУРИ

15 березня 2021 року розпочали свою роботу нові окружні прокуратури. Про це повідомляєтья на сайті Офісу Генерального прокурора.


В оновлених відомствах працюватимуть прокурори, які успішно пройшли атестацію і довели свою професійну компетентність та доброчесність.


«Нові окружні прокуратури сформовані за новим більш ефективним принципом – розробляючи їх модель, ми враховували результати функціонально-організаційного аналізу, проведеного за підтримками Ради Європи. При збільшенні кількості окружних прокуратур, водночас зменшилась кількість відділів та адміністративних посад. Серед призначених керівниками прокуратур – 100% успішно пройшли атестацію в рамках нашої реформи. Ми завершуємо великий етап кадрового очищення та трансформації органів прокуратури і зосереджуємось на розвитку задля ефективності інституції та довіри до неї суспільства», – заявила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.


На території півдня Одеської області створено три окружні прокуратури.


Білгород-Дністровська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Білгороді-Дністровському). Керівник – Уманець Олексій Вікторович.


Болградська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Болграді). Керівник – Домущей Ігор Валерійович

І.В.Домущей


Ізмаїльська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Ізмаїлі). Керівник – Сара Олександр Васильович.


Вже 15 березня колективу Болградської окружної прокуратури був представлений новий прокурор.

Домущей Ігор Валерійович до призначення на посаду в Болградську окружну прокуратуру працював в Одеській обласній прокуратурі, а до цього в прокуратурі Миколаївської області.

Поділитись
Зараз читають