Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НА ОДЕЩИНІ ПРИКОРДОННИКИ ЗНОВ ВИЯВИЛИ БАНАНИ З КОКАЇНОМ

19 Грудня 2020 14:30
Тетяна Терзі
НА ОДЕЩИНІ ПРИКОРДОННИКИ ЗНОВ ВИЯВИЛИ  БАНАНИ З КОКАЇНОМ

У рамках програми по контролюю за контейнерними перевезеннями співробітники Держприкордонслужби спільно з іншими правоохоронними органами виявили чергову партію кокаїну. Про це повідомляє пресс-служба відомства.


Наркотики прибули в Україну до «Морського порту Південний» з Еквадору у контейнері з вантажем фруктів.
Заздалегідь правоохоронцям стало відомо, що кінцевим пунктом доставки «елітного наркотика» мала бути одна з країн ЄС. Прикордонники здійснили оперативний супровід контейнера та зупинили контрабандний вантаж наркотиків з території України у міжнародному пункті пропуску «Старокозаче».

Кокаїн, вагою 54 кг, був розфасований у 46 брикетах та захований у вентиляційних люках контейнеру. Орієнтовна вартість вилучених наркотиків на чорному ринку сягає 12 мільйонів доларів США.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.305 ККУ «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів».

Варто зауважити, що лише цього року у морських портах на Одещині співробітникам Держприкордонслужби вдалось виявити понад 500 кг кокаїну.

Поділитись
Зараз читають