Правоохоронці Одещини викрили сімох громадян у незаконному вилові, перевезенні і продажу риби. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Одеської області.

На озері Кагул поліцейські спільно з прикордонниками зупинили браконьєрів – мешканця Ренійської громади, який разом із сином сітками виловив майже сто рибин та раків, завдавши державі близько 230 тисяч гривень збитків. 

Двох жителів Білгород-Дністровського й Одеського районів правоохоронці викрили у незаконному перевезенні водних біоресурсів без документів на товар, а в Одесі та одному з сіл Кілійської громади виявили трьох недобросовісних продавців, які торгували рибою сумнівного походження та без дозвільних документів. 

Дії браконьєрів слідчі кваліфікували за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України, за незаконне зайняття рибним промислом їм загрожує від 17 тисяч гривень штрафу до трьох років обмеження волі. Інших правопорушників чекає адміністративна відповідальність за частиною 1 статті 88-1(порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного світу) КУпАП, яка передбачає штраф із конфіскацією товару.