В літній сезон Укрзалізниця призначила новий регіональний рейс №838/837 за маршрутом Одеса – Кароліно-Бугаз. Поїзди почнуть курсувати в обидва напрямки з 28 червня по парних числах. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.
Відправлення з Одеси о 09:17, прибуття до Кароліно-Бугаза о 10:18. У зворотному напрямку відправлення з Кароліно-Бугаза: 10:40, прибуття до Одеси: 11:46.
“Для комфорту пасажирів на маршруті працюватиме модернізований електропоїзд, обладнаний системами кондиціонування повітря. А час у дорозі займе годину. Ідеальний варіант, щоб уникнути заторів і розпочати свій вікенд на узбережжі“, – зауважили в Укрзалізниці.
Графік розрахований під прибуття до Одеси ранкових поїздів далекого сполучення із закордону, Дніпра, Львова, Києва, Кривого Рогу, Рахова та Чернівців.
Зазначимо, офіційно працюючі пляжі є лише в Одесі. У Білгород-Дністровському районі діє повна заборона на купання в Чорному моорі.