Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

МОЛОДІЖНА ГРУПА ВОЛОНТЕРІВ БОЛГРАДСЬКОЇ ТГ “Т.Е.М.А.”  РЕАЛІЗУВАЛА БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ “ПИТНА ВОДА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ” 

01 Жовтня 2022 10:00
Тетяна Терзі
МОЛОДІЖНА ГРУПА ВОЛОНТЕРІВ БОЛГРАДСЬКОЇ ТГ “Т.Е.М.А.”  РЕАЛІЗУВАЛА БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ “ПИТНА ВОДА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ” 

Здоров’я людей є головним чинником національної безпеки України. Особливе місце в цьому аспекті належить безпеці питного водопостачання. Вода в Болградській громаді не відповідає вимогам щодо питної води. Вона має значно більшу мінералізацію, жорсткість, погіршені смакові якості тощо. Якісної води потребують в першу чергу діти.

В рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», що був профінансований Посольством Великої Британії та впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, волонтери провели кампанію з вручення двом навчальним закладам Болградської громади двох питних фонтанчиків з 3-х ступінчастою системою очищення води. Таким чином, вони забезпечили якісною питною водою учнів та вчителів у Залізничненському та Оксамитненському закладах загальної середньої освіти. 

Планувалось забезпечити питною водою мінімум 345 осіб (учнів та вчителів) у дитячих закладах цих населених пунктів, але на даний час, на жаль, через війну, не всі діти відвідують ці заклади. 

Волонтери групи “Т.Е.М.А.”  сподіваються, що війна скоро закінчиться, та скористатися очищеною водою у навчальних закладах зможуть всі без винятку учні.

Поділитись
Зараз читають