З метою розвитку та удосконалення педагогічної майстерності педагогів громади, популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, використання інноваційних технологій в практику роботи та обміну досвідом, в Арцизькій громаді пройшли фахові змагання в рамках конкурсу “Педагогічні промені – 2023”. Про це повідомили в Арцизькій міській раді.
Педагоги навчальних закладів змагалися у 4-х номінаціях: «Вихователь року» (для вихователів дошкільних закладів), «Майстерність молодих» (для молодих педагогів зі стажем до 5 років), «Учитель НУШ – початківець» (для вчителів 1 – 4 класів), «Учитель НУШ – базовий рівень» (для вчителів 5-11 класів).
В номінації «Майстерність молодих» змагалися три педагоги: вчитель історії Арцизького ОЗО №1 – ліцею В’ячеслав В’ячеславович Михайлюк, учитель початкових класів Арцизького ліцею №4 Тетяна Іванівна Тян та педагог-організатор Главанського ліцею Анжела Петрівна Тутова.
У випробуванні «Сам собі іміджмейкер» конкурсанти у формі самопрезентації з використанням постерів розкрили власний шлях до обраної професії: презентували себе, свої освітні заклади, колег-наставників, розповіли хто вплинув на їхній вибір і чого прагнуть досягнути, а також показали на власному прикладі своє бачення сучасного іміджу вчителя.
Під час другого випробування “Школа моєї мрії” конкурсанти створювали позитивний імідж школи майбутнього, обмінювалися цікавими думками, ідеями молодих педагогів.
У випробуванні «Сучасний урок чи виховний захід» молоді вчителі проявили свою педагогічну майстерність, продемонстрували і проявили креативність та творчий підхід під час викладання уроку чи проведення виховного заходу.
В номінації “Вчитель НУШ -початківець” взяли участь чотири педагоги: Надія Сергіївна Стоянова з Новоіванівського ліцею, Олена Володимирівна Станєва з Задунаївського ліцею, Тетяна Володимирівна Лемещук з Прямобалківського ліцею та Вадим Володимирович Сандульський з Кам’янського ліцею.
На вчителів початківців чекали два конкурсних випробування: “Відеорезюме” та “Майстер – клас”, у якому вчителі продемонстрували членам журі свої таланти. Також у рамках конкурсу кожен вчитель провів відкритий урок.
А про те, як пройшов конкурс у номінації “Вихователь року”, в якому взяли участь 6 педагогів громади, «Махала» розповідала раніше.
Змагання у номінації «Учитель НУШ – базовий рівень» ще попереду.
Результати конкурсу будуть озвучені на церемонії нагородження після проведення усіх номінацій.