Інтернет-видання Бессарабії

Мешканка Ізмаїла за завданням рф готувала теракт у Житомирі 

05 Травня 2026 15:00
Олександра Батуріна
Мешканка Ізмаїла за завданням рф готувала теракт у Житомирі 

23-річна дівчина на замовлення російських спецслужб планувала скоїти теракт.  Її затримали під час виготовлення саморобного вибухового пристрою. Про це повідомили у поліції. 

За даними слідства, жінка діяла за вказівками представника спецслужб росії та погодилася виконати завдання за грошову винагороду. Вона приїхала до Житомира, орендувала житло в центрі міста та почала підготовку саморобного вибухового пристрою.

Протягом кількох днів підозрювана закуповувала необхідні компоненти та розпочала виготовлення вибухівки. Завершити задум їй не вдалося — жінку затримали правоохоронці.

Під час обшуку в орендованому помешканні вилучили мобільні телефони, речовини та обладнання для створення вибухового пристрою. В одному з гаджетів також виявили зафіксовані зображення військового об’єкта.

Слідчі встановили, що раніше жінка через Telegram-канали займалася розповсюдженням наркотичних і психотропних речовин, а також виконувала завдання з придбання та реєстрації SIM-карт для адміністраторів таких ресурсів.

Наразі жінці повідомлено про підозру у державній зраді та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне їй загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Поділитись
Зараз читають