36-річний ізмаїльчанин, звільнившись на початку березня з роботи, почав зловживати алкогольними напоями та влаштовувати своїй матері скандали. Про це повідомили в поліції.
Він ображав та принижував її, звинувачував у своєму невдалому житті. Про агресивну поведінку сина жінка неодноразово сповіщувала поліцію. Інспектори сектору з протидії домашньому насильству Ізмаїльського районного відділу поліції поставили чоловіка на профілактичний облік за категорією «кривдник» та складали відносно нього протоколи про адміністративні правопорушення. Але покарання у вигляді штрафів на нього не вплинули. Він продовжив ображати та принижувати матір, а під час останнього конфлікту навіть вдарив її. Жінка знову звернулася в поліцію.
Правоохоронці провели досудове розслідування та висунули фігуранту обвинувачення в умисному систематичному вчиненні психологічного та фізичного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах.
За це правопорушення чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт строком від 150 до 240 годин або пробаційного нагляду на строк до п’яти років, або обмеження волі на строк до двох років. Обвинувальний акт скерувано до суду.