Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканець Болграда за побиття власної матері до струсу мозку сплатить мізерний штраф

19 Березня 2024 17:00
Олександра Сергєєва
Мешканець Болграда за побиття власної матері до струсу мозку сплатить мізерний штраф

Штраф у розмірі 850 гривень. Саме таке покарання обрав Болградський районний суд домашньому тирану, який кулаками побив літню матір. Про це “Махала” дізналася з судового реєстру. 

Подія сталася наприкінці листопада 2023 року у місті Болград. Місцевий мешканець, який проживає з матір’ю, повернувся до дому у стані сильного алкогольного сп’яніння, через що розпочався конфлікт. 

В ході сварки чоловік розгнівався та накинувся на мати із кулаками: бив кулаками по обличчю, голові та тулубу, аж поки та не впала. Жінку госпіталізували до лікарні із закритою черепно-мозковою травмою в формі струсу головного мозку, множинними синцями та саднами на обличчі.

По захист вона звернулася до правоохоронців, які відкрили проти кривдника провадження та скерували справу до суду.

У судовому засіданні обвинувачений винним себе спочатку визнавав частково, пояснивши, що не бажав умисно завдавати ударів матері все сталося через те, що він був пʼяним, та, оскільки матір почала його сварити, він її відштовхнув, а вона впала і сама вдарилася, про що він шкодує, приніс їй вибачення і вона його пробачила. Але в останньому слові стверджував, що вину визнає, шкодує, що так сталося, та попросив не карати його суворо, бо він більше не буде пити.

Потерпіла на суд не з’явилася, а лише написала, що пробачила синові та не бажає йому покарання.

Дослухавши сторони, суд визнав чоловіка винним в нанесенні тілесних ушкоджень та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень. Запобіжний захід суд вирішив не обирати, адже, на його думку, підсудний не несе небезпеки для суспільства. 

Поділитись
Зараз читають