Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Малювання, нейрографіка та ляльковий театр: для дітей Арцизької громади провели тиждень творчих майстер-класів

17 Серпня 2023 11:02
Ганна Ковальова
Малювання, нейрографіка та ляльковий театр: для дітей Арцизької громади провели тиждень творчих майстер-класів

П’ятиденний захід проводився в Арцизькій міській публічній бібліотеці з 7 по 11 серпня. Про це повідомили в Арцизькій міській раді.

Літні канікули завершуються і зовсім скоро молодь повернеться до зошитів та підручників. Аби у дітей залишися яскраві спогади про літо, для них провели цікавий творчий захід, на якому вони змогли розкрити свої таланти та навчитися чомусь новому.

Щоб розвинути фантазію відвідувачів заходу та сприяти їх самовираженню, провели психологічний тренинг за допомогою метафоричних карт. Це унікальний інструмент для психологічної допомоги та коучингу, який дозволяє виявити свої потаємні думки, почуття та бажання за допомогою символічних зображень.

Однак більшість тренінгів була спрямована на розвиток творчої особистості дітей. Усі разом вони створювали колажі з журналів, газет, фотографій, інших матеріалів та малювали свої власні картини про себе, своє життя, свої цілі.

Один з заходів був присвячений розвитку музичного слуху – діти спробували себе в ролі музикантів. Через імпровізацію на незвичних музичних інструментах вони вчились виражати різноманітні емоції та почуття.

Також маленькі арцизці познайомилися з новим напрямком мистецтвотерапії – нейрографікою, яка базується на наукових дослідженнях про те, як малювання впливає на наш мозок та психологію. Діти познайомились з технікою створення малюнків за допомогою рухів руки.

На останок, діти провели справжню виставу – за допомогою власноруч створених ляльок, кожен з відвідувачів взяв участь у пальчиковому ляльковому театрі.

Діти поринули на тиждень у казкову та цікаву пригоду. Сподіваємося, проведення таких заходів стане доброю традицією.

Поділитись
Зараз читають