Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Комунальники Арциза проводять осінню кампанію з благоустрою місцевих кладовищ

06 Листопада 2023 11:40
Олександра Сергєєва
Комунальники Арциза проводять осінню кампанію з благоустрою місцевих кладовищ

Традиційно такі роботи проводяться навесні – до поминальних днів, але цього року місцева влада вирішила провести генеральне прибирання й восени. Це допоможе спростити роботу працівникам майбутньою весною. Про це повідомили у Арцизькій міській раді. 

Протягом двох місяців працівники комунального підприємства «Благоустрій» проводитимуть прибирання території на всіх діючих кладовищах міста.

На кладовищі в Глинці та в Арцизі-2 прибирання вже завершено, зараз комунальники проводять роботи з покосу трави, збирання листя та прибирання сміття біля пам’ятників та на стежках, а також займаються обрізкою дерев та кущів на території Арцизького центрального кладовища.

Мешканців міста закликають долучитися до ініціативи та провести прибирання на могилах своїх покійних родичів.

«Ми приводимо до ладу загальну територію, але хочемо закликати людей, родичів покійних, теж слідкувати за могилами, підтримувати чистоту та порядок на кладовищах, відносити сміття до спеціально відведених місць. Важливо не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких», – звернувся до мешканців громади директор КП «Благоустрій» Анатолій Серек-Басан.

Поділитись
Зараз читають