Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Керівники ДТЕК «Одеські електромережі» в Болградському районі розповіли про ситуацію з електропостачанням

04 Березня 2023 13:04
Тетяна Терзі
Керівники ДТЕК «Одеські електромережі» в Болградському районі розповіли про ситуацію з електропостачанням

АТ «ДТЕК Одеські електромережі» провело нараду з керівниками Болрадської ВРА і  керівниками громад Болградського району. Мов йшла  про  налагодження взаємодії між органами місцевого самоврядування Болградського району та керівниками ДТЕК в умовах військового стану. Про це повідомляє Болградська РВА.

Генеральний директор АТ «ДТЕК Одеські електромережі» Дмитро Григор’єв розповів про  ситуацію в енергетиці області сьогодні. Зараз всі клієнти на Одещині зі світлом. НЕК «Укренерго» не доводить ліміти для операторів системи розподілу. Генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання.

Також в  компанії зазначили,що у них  достатньо аварійних бригад для оперативної ліквідації аварій. Загалом на Одещині працює 206 бригад ДТЕК «Одеські електромережі» – з них 31 в Ізмаїльському районі та 19 – в Болградському. Вони готові цілодобово і оперативно усувати аварії.

У  лютому компанія збільшила кількість ліній в кол-центрі зі 150 до 200, а також додатково задіяла 65 операторів. Про це повідомила керівник департаменту з обслуговування клієнтів АТ «ДТЕК Одеські електромережі» Анастасія Наугольнікова.  Все це робиться, щоб більш якісно та оперативно опрацьовувати звернення клієнтів. За словами керівника,  «ДТЕК Одеські електромережі» встигає опрацювати всі 100% звернень, що надходять від клієнтів.

Нагадаємо, в неділю та в понеділок в Одеській області можуть вимкнути світло.

Фото Болградської РВА

Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають