Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Історією із закупівлею м’яса відділом освіти Болградської міської ради зацікавилася Болградська прокуратура

03 Червня 2023 19:00
Тетяна Терзі
Історією із закупівлею м’яса відділом освіти Болградської міської ради зацікавилася Болградська прокуратура

Болградська окружна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження і розпочала розслідування стосовно проведення тендера із закупівлі м’яса відділом освіти Болградської міської ради.

Про це виданню «Махала» стало відомо після звернення до Болградської  окружної прокуратури.

Прокурор Дмитро Цоєв підтвердив, що є кримінальне провадження, і воно знаходиться в активній фазі. Воно було зареєстроване після моніторингу ЗМІ, зокрема статті на сайті «Махала».

«Ми направили до Управління Південного офісу Держаудитслужби запит, щоб вони перевірили правильність здійснення цієї операції. Держаудитслужба спрацювала дуже оперативно. Вони дуже жорстко оцінили процедуру закупівлі, і це видно зі звіту, який розміщенний на сайті державних закупівель Prozorro. Закупівлю припинено. Відділ освіти встиг перерахувати трохи більше ніж 200 тисяч грн. Але навіть ця сума буде предметом нашого розслідування, щоб визначити, що із цієї суми могло принести збитки місцевому бюджету та державі», – розповів Дмитро Цоєв.

Він додав, що прокуратура зробила запити в усі організації, що мають функції контролю за цінами.  Призначені товарознавчі та економічні експертизи. Прокуратура очікує висновки фахівців.

«Усі докази мають бути зібрані у процесуальній формі. Тому результати не такі швидкі, як нам хотілося б. Треба перевірити, скільки фактично м’яса поставлено, чи відповідало воно заявленій якості, тільки експерт може оцінити його», – розповів прокурор. Але на його думку, ця справа не буде довгою. Він подякував журналістам видання «Махала» за це розслідування, бо вже зараз є результат – тендер скасований, угода зупинена.

Нагадаємо, в лютому 2023 року відділ освіти закупив м’ясо за завищеними цінами.

Виявляється, що не тільки нас зацікавив цей тендер. Перевірку провели спеціалісти Управління Південного офісу Держаудитслужби. І відмінили його. Повторні торги не відбулися через брак бажаючих.

Поділитись
Зараз читають