Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ГРОМАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ВИРАЗИЛИ БАЖАННЯ УКРІПЛЮВАТИ МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

27 Листопада 2021 10:54
Тетяна Терзі
ГРОМАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ВИРАЗИЛИ БАЖАННЯ УКРІПЛЮВАТИ МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Представники Тарутинської, Бородинської та Петропавлівської ОТГ
25 листопада взяли участь у семінарі з циклу «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва», який був організований Агентством транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай». Про це повідомляється на сторінці Агентства в «Фейсбук».

Семінар проведений на території Центру етнографічного, сільського зеленого туризму та сімейного відпочинку Фрумушика-Нова.


За результатами зустрічі укладено угоду про партнерство та співробітництво із представленими ОТГ.


Під час циклу семінарів Агентство презентувало потенційні можливості транскордонного співробітництва для Одещини в рамках фінансової перспективи ЄС на 2022-2027 роки.


Однією з таких можливостей є Програма «Life», направлена на фінансування проектів у сфері навколишнього середовища та клімату.


Загальний бюджет у новому періоді становитиме 5,4 млрд. євро, з яких 3,5 млрд. євро направлено на екологічну діяльність, а 1,9 млрд. євро на кліматичні дії.


Нова програма «Life» охоплюватиме такі напрямки:


природа та біорізноманіття;


циркулярна економіка та якість життя;

пом’якшення та адаптація до зміни клімату;


перехід до чистої енергії.


24 листопада Агентством був проведений семінар-робоча зустріч з циклу «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва» в місті Арциз. За результатами зустрічі укладено угоду про партнерство та співробітництво між Агенством та Арцизською ОТГ.

Поділитись
Зараз читають