Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Етнічний болгарин з позивним «Кагор» повернувся з-за кордону і разом з батьком служить в ЗСУ

02 Листопада 2023 09:30
Тетяна Терзі
Етнічний болгарин з позивним «Кагор» повернувся з-за кордону і разом з батьком служить в ЗСУ

Боєць з позивним «Кагор» – етнічний болгарин і напередодні повномасштабного вторгнення отримував вид на проживання у Болгарії.  Але з перших днів повномасштабного російського вторгнення вирішив, що його місце тут. Про це розповіли в ОК “Південь”.

Зараз він служить на південному напрямку і, судячи з фото, його головна зброя – це дрон.

«Деякий час волонтерив за кордоном, допомагав українським біженцям з житлом, харчами, роботою. Але то можуть робити і жінки, а я маю битися з окупантом. Я бачив хлопців, які платили скажені гроші, щоб потрапити у Європу, мені було від того просто огидно. Я не знаю як вони повернуться сюди і дивитимуться в очі нам. Ти чоловік? Тоді твоє місце тут, маєш захищати Батьківщину», – розповів військовий.

Вивізши рідних у безпечне місце, «Кагор» став до лав Збройних Сил України, воює нині пліч-о-пліч з рідним батьком.

Задача «Кагора» – аеророзвідка та коригування вогню артилерії. Від його вміння керувати дроном часто залежить успіх місії, а як один з бонусів цієї роботи – «Кагор» першим бачить результати вогню артилерійського розрахунку, де він служить, знищені позиції та особовий склад ворога.

Втома, важкі умови, постійна небезпека не позбавляють хлопця головного: віри у нашу Перемогу.

«Вона обов’язково прийде,треба лише побачити її на власні очі. Для цього ми і тут. Та й хто ж, як не ми», –  каже «Кагор»,

Поділитись
Зараз читають