Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЕКС-ГОЛОВУ КІЛІЙСЬКОЇ РДА ПРИТЯГНУТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: ВИДІЛЯВ ЗЕМЛІ ДУНАЙСЬКОГО БІОСФЕРНОГО ЗАПОВІДНИКА ПІД ДАЧІ РОДИЧАМ І ЗНАЙОМИМ

11 Червня 2022 15:40
Тетяна Терзі
ЕКС-ГОЛОВУ  КІЛІЙСЬКОЇ РДА ПРИТЯГНУТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: ВИДІЛЯВ ЗЕМЛІ ДУНАЙСЬКОГО БІОСФЕРНОГО ЗАПОВІДНИКА ПІД ДАЧІ РОДИЧАМ І ЗНАЙОМИМ

На Одещині правоохоронці притягують до відповідальності колишнього голову Кілійської райдержадміністрації за зловживання службовим становищем, що завдало державі збитки на загальну суму більше трьох мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

 Встановлено, що посадовець передав близькому колу осіб у приватну власність шість земельних ділянок Ізмаїльського лісового господарства, підписавши неправомірні розпорядження для внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру.

Так були відчужені шість тисяч квадратних метрів землі природно-заповідного фонду на загальну суму понад три мільйона гривень. 

 «За результатами досудового розслідування фігуранту оголосили підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Мова йде про зловживання владою, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, використання влади всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам держави.

Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначив старший слідчий відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУНП в Одеській області Антон Алексєєнко. 

 Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Встановлюється повне коло осіб, причетних до махінацій з розкрадання державних земель. 

По информации СМИ,  задержанным является Вячеслав Семенюк. Он был назначен главой Килийской РГА в январе 2020 года и уволен в марте 2021 в связи с реорганизацией административно-территориальных единиц Одесской области и ликвидацией некоторых районов, в том числе и Килийского.

Поділитись
Зараз читають