Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Домашній тиран з Арциза постане перед судом за знущання над співмешканкою

14 Листопада 2023 10:16
Олександра Сергєєва
Домашній тиран з Арциза постане перед судом за знущання над співмешканкою

Правоохоронці повідомили мешканцю Арциза про підозру у домашньому насильстві. За скоєне йому загрожує покарання у вигляді громадських робіт строком від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років. Про це повідомили у поліції.

Мешканець Арциза, бувши напідпитку, систематично лаявся на свою цивільну дружину, висловлював своє невдоволення у побутових питаннях в дуже агресивній формі, принижував жінку та погрожував їй фізичною розправою.

Жінка неодноразово зверталася до правоохоронців, щоб вони вжили заходів щодо нього, адже вона його боїться. Таким чином стосовно кривдника зібралася купа протоколів за вчинення домашнього насильства. За кожен інцидент суд карав його штрафом, однак нічого у поведінці тирана не змінювалося. 

Щоб змінити ситуацію правоохоронці виносили кривднику термінові заборонні приписи, проводили профілактичні бесіди, закликали змінити своє ставлення до жінки, але й це не допомогло. 

Після чергової сварки до справи долучилися слідчі, які розпочали провадження за систематичне домашнє насильство. Тепер штрафом він не обійдеться.

Поділитись
Зараз читають