Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Дня без відключень світла не буде: Укренерго не вимірюватиме споживання електроенергії по областях

09 Липня 2024 11:50
Ганна Ковальова
Дня без відключень світла не буде: Укренерго не вимірюватиме споживання електроенергії по областях

НЕК «Укренерго» не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області. Раніше планувалося, що це відбуватиметься 9-24 липня. Про це проінформували в пресслужбі компанії.

Раніше планувалося за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів. Для Одещини такий день мав стати 12 липня. Однак у компанії відмовилися від цього дослідження.

“Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. У відповідь на численні звернення обленерго, «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні”, – йдеться в повідомленні Укренерго. 

Там також зазначили, що режимні виміри в літній період будуть проведені пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря. Проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

Поділитись
Зараз читають