Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Діти села Василівка зібрали понад 32 тисячі гривень для ЗСУ (Фото)

10 Травня 2023 13:04
Софія Чебан
Діти села Василівка зібрали понад 32 тисячі гривень для ЗСУ (Фото)

У школі села Василівка днями пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. До нього долучилися організації й підприємці села. Разом з дітьми вони продавали смаколики та сувеніри ручної роботи. Усього в той день мешканцям Василівки вдалося зібрати 32 270 гривень.

Такі заходи постійно проводяться по всьому Болградському районі, інтернет-видання “Махала” відстежує їх і розповідає про патріотичні акції української молоді. Діти завжди із радістю приймають в них участь, бо в кожному селі є чоловіки та жінки, які зараз боронять Україну від агресора. Через такі заходи діти, батьки та педагоги шкіл долучаються до загальної справи – наближення Перемоги України.

Зібрані на ярмарку гроші василівці передали волонтерці з Болграда Оксані Кілафли.

«Організатори ярмарку в Василівці запевняють, що зібрати більшу суму їм завадив тільки дощ, бо люди радо б ще торгували і купували. Так що така значна сума – зовсім не межа їх можливостей. Радію, що в нас є такі педагоги і такі прекрасні діти. Гроші передали до фонду ”Ліга добрих справ”, який постійно збирає кошти для потреб 88-го окремого батальйону морської піхоти. Саме завдяки нашим небайдужим людям хлопці і дівчата мають ще трохи більше захисту», – повідомила Оксана Кілафли.

«Благодійний ярмарок об’єднав зусилля педагогів, учнів та батьків  у наближенні довгоочікуваної перемоги України. Вироби, надані на ярмарок, були зроблені з великою любов’ю та майстерністю. Шановні василівці, дякуємо за вашу підтримку», – розповіла заступниця директорки Василівського ліцею з виховної роботи  Ірина Сотніченко.

Читайте також:

Поділитись
Зараз читають