Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ДБР ЗАТРИМАЛО В ОДЕСІ ОЧІЛЬНИКА ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ ОПЗЖ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

14 Квітня 2022 16:00
Тетяна Терзі
ДБР ЗАТРИМАЛО В ОДЕСІ ОЧІЛЬНИКА ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ ОПЗЖ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Працівники Державного бюро розслідувань викрили керівника фракції партії ОПЗЖ Маріупольської міської ради, який здійснював антиукраїнську інформаційну кампанію на підтримку країни-агресора. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За оперативною інформацією, він є колишнім чоловіком екс-генеральної прокурорки Криму Наталії Поклонської, яка була однією з головних фігур під час анексії Криму Росією.

Цей «політик» пройшов «тернистий» шлях від людини Януковича, Медведчука, Королевської до керівника Маріупольської фракції «Опозиційної платформи За життя». Він став рупором кремля на сході – виступав за відновлення економічних зав’язків з Росією. Сьогодні щодо нього у суді розглядається справа щодо посягання на територіальну цілісність України.

Також зафіксовано, що напередодні військового вторгнення рф колаборант на своїй офіційній сторінці в «Facebook» написав заклик до повалення чинної української влади. Тим самим він вчинив організацію та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором, спрямованих на підтримку держави-агресора, що підпадає під кримінальну відповідальність за ч. 6 ст. 111-1 КК України.

Працівники ДБР знайшли зловмисника на орендованій квартирі в Одесі, куди він втік з Маріуполя. Його перевірили через поліграф та встановили ймовірну причетність його до колабораційної діяльності. Наразі депутата передано Службі безпеки України.

Поділитись
Зараз читають