Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ДБР ВИКРИЛО ГОЛОВУ МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ОДЕЩИНИ ТА АДВОКАТА У ШАХРАЙСТВІ (Відео, фото)

09 Липня 2021 13:37
Тетяна Терзі
ДБР ВИКРИЛО ГОЛОВУ МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ОДЕЩИНИ ТА АДВОКАТА У ШАХРАЙСТВІ (Відео, фото)

Працівники Державного бюро розслідувань викрили голову одного із міськрайонних судів Одеської області та адвоката на виманюванні грошей у громадянина за начебто прийняття позитивного судового рішення. Їм повідомлено про підозру. Про це розповіла прес-служба відомства.

Голова суду за посередництва адвоката пообіцяв мешканцю Одещини забезпечити прийняття іншим суддею позитивного рішення. Раніше цивільна дружина громадянина вже виграла у цьому суді справу щодо стягнення заборгованості з підприємства-боржника. Однак, у визначені терміни гроші не були перераховані, тому вона звернулась до суду щодо поновлення строків пред’явлення виконавчого документа.

Спочатку суддя та адвокат планували отримати від громадянина 700 тис. гривень, а потім зменшили суму до 6 тис. доларів США.
ДБР задокументувало передачу 3,5 тис. доларів США. Адвоката затримано працівниками ДБР під час отримання решти – 2,5 тис. доларів США.


Судді та адвокату повідомлено про підозру у шахрайстві за попередньою змовою осіб (ч. 2 ст. 190 КК України).
Їм може загрожувати позбавлення волі на строк до 3 років.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід – ДБР.


За повідомленням ряду ЗМІ, мова йде про голову Білгород-Дністовського міськрайонного суду та адвоката, який з ним співпрацював.

Поділитись
Зараз читають