Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Члени журі конкурсу «Найкращий населений пункт Одеської області» почали об’їзд сіл: що побачили в Тарутинській громаді

14 Вересня 2023 15:59
Олександра Сергєєва
Члени журі конкурсу «Найкращий населений пункт Одеської області» почали об’їзд сіл: що побачили в Тарутинській громаді

Декілька днів тому обласна конкурсна комісія з проведення щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» відвідала село Петрівськ Тарутинської громади. Про це повідомили у пресслужбі селищної ради.

Відбір учасників проводиться у трьох зонах – на півночі, у центрі та на півдні області. Південь представляють три райони – Болградський, Ізмаїльський та Білгород-Дністровський.

Від Болградського району на участь у конкурсі висунули трьох кандидатів – село Баннівка, село Надеждівка та село Петрівськ.

Зараз, у рамках завершального етапу конкурсу, комісія проводить огляд населених пунктів, представлених районом до участі. Першими конкурсне журі зустріло село Петрівськ Тарутинської громади.

Члени комісії ознайомилися з роботою старостату та КП «Петросталь» щодо благоустрою села, роботою з підтримки санітарного стану та стану водопостачання, а також інших важливих питань функціонування населеного пункту. Потім гості завітали до ФАПу, Будинку культури та Петрівського ліцею.

У навчальному закладі журі оглянули укриття, що було підготовлене працівниками школи та батьками учнів за участю спонсорів та насолодилися концертною програмою, яку для них підготували діти та вчителі ліцею.

На останок комісія відвідала пам’ятник засновникам села та побувала на сільському цвинтарі.

В конкурсі приймають участь села Надеждівка Арцизької громади та села Баннівка Василівської громади.

За результатами огляду комісія визначить переможців. За одержання першого місця населений пункт отримає грошову винагороду у розмірі 400 тис. грн, за друге – 300 тисяч гривень, а за третє – 200 тис. грн. Ці кошти мають бути спрямовані на соціально-економічний розвиток території.

Нагадаємо, конкурс «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» запровадили в 2021 році. Він проводиться серед сільських  населених пунктів міських, селищних та сільських громад.

Поділитись
Зараз читають